Four M Company s.r.o.

Od roku 2009 nabízíme kvalitní značkové brýle světoznámých jmen výrobců Safilo, Luxottica, MarchonMarcolin atd.

Značkové brýle těchto společností určují každý rok světové módní trendy. Společně vyrábí více jak 90% návrhářských značek jakoDior, Gucci, Hugo Boss, Prada, Salvatore Ferragamo aj., případně populární brýle značky Ray Ban. Naleznete zde kvalitní brýle, které sledují současné módní trendy.

Všechny nabízené brýle máme skladem!

Výbrané brýle můžete vyzkoušet a zakoupit v našem showroomu. K vybraným brýlím vám zajistíme osazení dioptrických skel v průměru do 24 hodin. V případě zájmu o brýle včetně dioptrických skel je zapotřebí mít s sebou předpis, jelikož jako eshop neposkytujeme služby měření zraku.

Zákazníci o nás

Nejen krásné brýle a skvělé ceny, ale ochotná obsluha, která se mi vždy věnuje a dokáže doporučit vhodné a módní brýle. Již čtvrtým rokem nakupuji brýle v tomto obchodě a jsem maximálně spokojen. Můžu vřele doporučit.

Gabriel Hofmann

Nemám obecně důvěru v eshopy, nicméně v tomto případě mě zaujalo, že si brýle můžu přijít osobně vyzkoušet. Nabídka atraktivních brýlí je zde větší než v běžných optikách v Praze a to jsem jich před nákupem obešel velkou řadu.

Radek Nový